O nas

zestaw IngeniiKosmetyki Ingenii – innowacyjne produkty do pielęgnacji skóry twarzy, których stworzenie było możliwe dzięki połączeniu doświadczenia z wiedzą naukową. Konieczna była jeszcze iskra – pomysł.

Założenia jakości produktów oparto o wiedzę płynącą z potrzeb rynku usług kosmetycznych oraz o wiedzę naukową i praktykę chemiczną. Przeprowadzono szereg badań laboratoryjnych, zweryfikowano wiele mechanizmów działania oraz metod łączenia surowców.

Wytypowano składniki aktywne cechujące się doskonałą jakością, potwierdzonym pochodzeniem oraz bezpieczeństwem w użytkowaniu. Dzięki dokładnej selekcji składniki aktywne wykorzystane w produktach Ingenii pozwalają na osiąganie widocznych efektów w krótkim czasie.

Nasz sekret to połączenie składników aktywnych w sposób zapewniający ich komplementarne działanie. Ingenii – tajemnica nazwy produktów wywodzi się z określeń wiążących w sobie pomysł i naukę, opiera się na talencie i wiedzy (ingenium łac. talent, ingenious ang. pomysłowy, genialny) ponieważ takie właśnie są produkty z tej linii – genialne.

Ingenii professional – Genialne kosmetyki z pomysłem, oparte na doświadczeniu oraz wiedzy. Świeże, innowacyjne a zarazem skomponowane z szacunkiem do natury i nauki, czerpiąc z ich mądrości, łącząc ich siły.

Tak jak My zaufaj mądrości
natury i nauki

Zespół BJB Cosmetics.